FOTO/ Laver Alla, gjyqtari i superiores që është edhe zjarrfikës

25/01/2020 14:34

Laver Alla është arbitër i kategorisë Superiore në Shqipëri, ose ndryshe elita e futbollit vendas.

Por, ai është edhe zjarrfikës. Në ndeshjen midis Lushnjes dhe Devollit Alla ishte i pranishëm, por jo si arbitër kryesor, as si arbitër i katër, por si zjarrfikës.

Alla ka ndihmuar edhe në tërmetin e Durrësit.

 

 

FOTO GALERI
1/6

Top Channel