Ky vit i ri për Alexandra Cane ka nisur ndryshe! Ajo dukej e mahnitshme, e veshur me bikini, duke nxjerr në pah asetet e saj dhe duke treguar humbjen në peshë.

Muajin e kaluar, Alexandra zbuloi se ju desh të hidhte poshtë të gjithë garderobën e saj, pas humbjes në peshë që ajo pësoi! Shihni me sytë tuaj ndryshimin e yllit të “Love Island”, në këtë fotgaleri.

FOTO GALERI
1/16

Top Channel