“Nxehen” gjakrat mes motrave, “luftë” e ashpër mes Kim dhe Kylie për…

22/01/2020 17:06

Në 3 Janar të këtij viti, Kylie Jenner ka “mundur” motrën e saj Kim Kardashian në Instagram, duke ia kaluar me 1 milionë më shumë ndjekës. Dhe beteja mes tyre duket se po bëhet e ashpër…

Në një video të publikuar nga dyshja e famshme në Youtube, në të cilën miliarderja 22 vjeçare i bën grimin yllit të reality show, bashkëshortja e Kanye West ka shprehur një dëshirë.

“Dëshiroj të të mund sërish në Instagram,” tha Kim.

Kardashian ka për momentin 157 milionë ndjekës, ndërsa Kylie 158 milionë.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel