PARKIMI I ÇMENDUR! Shoferja me Range Rover shkatërron katër vetura në parkimin e palestrës ndërsa po largohej pas stërvitjes

17/01/2020 12:08
Makina Range Rover qe shkaktoi aksidentin, ne mes te dy mjeteve te tjera qe demtoi.

Një grua është bërë lajm i ditës në Britaninë e madhe nga gazeta the Sun për shkak të mënyrës së saj shumë origjinale për të dalë nga parkimi me automjetin e saj.

Para se të largohej, ajo ka humbur kontrollin e makinës duke marrë gjithçka para. Pronareve te makinave te shkaterruara nuk ju mbeti gje tjeter pervec se te lajmeronin policine dhe te merrnin sendet personale nga mjetet.

Video te incidenteve te ndryshme neper bote te shofereve.

FOTO GALERI
1/4
Makina Range Rover ne mes te dy automjeteve qe u demtuan

Top Channel