Inter zyrtarizon blerjen e parë të janarit, vjen nga Premier League

17/01/2020 20:13

Interi është ekipi që ka qenë më aktiv në këtë merkato dimri, ku deri më tani kishim vetëm takime me lojtarët dhe me agjentët e tyre dhe asnjë konkretizim nuk kishte.

Më në fund ka ardhur edhe zyrtarizimi i parë dhe është Ashley Young që vjen nga Manchester United.

Shumë pranë është edhe shkëmbimi Spinazzola-Politano me Romën që edhe ka hedhur foton e lojtarit në “Facebook”, por testet mjekësore të mbrojtësit kanë mbajtur çdo gjë pezul.

Në ditët në vazhdim pritet edhe Eriksen sëbashku me Giroud.

 

Top Channel