Një 70 vjeçar ka humbur jetën pas një aksidenti me zetor në Tale të Lezhës.

Shtetasi me iniciale M.L banues në Tale, Lezhë po drejtonte mjetin tip “Zetor” ku rreth orës 06:50 mjeti ka dalë nga rruga duke u shkaktuar vdekjen 70 vjeçarit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

Top Channel