Fatmirësisht është shpëtuar efektivi i RENEA-s, Bledar Beluli që ra në greminën e Thethit.

Operacioni u krye me sukses nga FNSH-ja e Shkodrës.

Mësohet se efektivi ishte jashtë detyrës dhe po bënte një shëtitje në zonë, në momentin kur u rrëzua.

 

FOTO GALERI
1/6

Top Channel