Kanë nisur këtë të shtunë ndeshjet e Superligës me ndeshjen mes Bylisit dhe Partizanit si dhe Laçit me Flamurtarin.

Ndërsa ndeshja që do tërheqë më shumë vëmendjen është ajo mes Teutës dhe Skënderbeut që do të mbahet në stadiumin Niko Dovana në Durrës. Ky stadium vetëm një javë më parë u mbush me të pastrehët e tërmetit.

Top Channel