Ish-engjëlli i Victoria, bukuroshja Alessandra Ambrosio po rimbush këto ditë bateritë e saj në Maldive.

Ajo nderon rregullisht ndjekësit e mediave sociale me foto nga ky destinacion ekzotik dhe u tregon atyre se nuk ka dimër për të.

Ambrosio ka treguar trupin e saj në formë të lartë, si në kohërat më të mira, kur ishte në kulmin e karrierës.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel