Rudina Dembacaj prej kohësh është në qendër të vëmendjes në lajmet rozë pasi u fol se ishte në proçes divorci me bashkëshortin Aleks Varfaj.

Aktorja e pranoi hapur pas shumë kohësh këtë lajm, teksa ishte e ftuar në emisionin Wake Up.

Ndërsa tashmë duket se çifti është ndarë edhe zyrtarisht, pasi ajo ka hedhur një foto me ish-bashkëshortin në instastory dhe shkruan “Aleksi çun beqar”.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel