Marsida Qatja, në banesën e së cilës humbi jetën një person dhe u plagos një tjetër ka shpërndarë një fotografi të bashkëshortit të saj, i cili aktualisht vuan dënimin në një prej burgjeve gjermane.

Dyshja shfaqet duke folur në kamer, dhe fotografinë e të shoqit, Qatha e shoqëron me disa emoji zemrash dhe puthjesh.

Ju kujtojmë se ngjarja e ndodhur në Kavajë, ku Dritan Haxholli humbi jetën pasi u qëllua me armë nga efektivi Bledar Toçi zgjoi interes të veçantë për jetën private të së shumëpërfolurës Marsida Qatja.

Top Channel