Dy penallti në pak minuta në miqësoren Brazil-Argjentinë që po luhet në këto minuta.

Fillimisht ishte Gabriel Jesus që do e humbiste për Brazilin në minutën e gjashtë dhe më pas në minutën e 12 Messi do e humbiste për Argjentinën.

Por, topi i kthyer nga portieri Alisson u dërgua në rrjetë nga “pleshti” duke i dhënë avantazhin kombëtares së tij.

Këtë takim mund ta ndiqni në platformën Digitalb.

 

Top Channel