Gjatë ndeshjes Çeki-Kosovë që po luhet në këto momenti, futbollisti i Dardanëve Mërgim Vojvoda është gjakosur.

Futbollisti kishte marrë një goditje me bërryl dhe gjatë kohës që po kryente një rivënie anësore i ka shpërthyer gjaku nga hunda.

Ai ka vijuar ndeshjen dhe nuk ka asgjë serioze për mbrojtësin.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel