Video/ Meteori ndez qiellin e Missouri-t, ja pamjet

13/11/2019 00:37

Një meteor ndezi qiellin në Missouri të hënën në mbrëmje.

Pamjet mahnitëse u filmuan nga mijëra qytetarë dhe nga kamerat e sigurisë. Rënia e meteorit u bë virale në rrjet.

Ju ftojmë të ndiqni pamjet:

Top Channel