Ekskluzive në “Open”/ Afrim Berisha: Kam ende një peng në Siri
11/11/2019 23:36
Manuele, shoku i klasës në Itali e pret Alvinin në shkollë, ja çfarë thotë ai
11/11/2019 23:06
I qeshur Avin flet për Open/ Zbuloni intervistën
11/11/2019 22:50
I përmend foton e Lleshajt me Alvinin/ Zv. Ministri i Brendshëm-gazetares: Mos bëj zhurmë
11/11/2019 22:41
Babai i Alvinit / Djalit i kam parë plagë të tmerrshme në trup, nuk i tregon
11/11/2019 22:31
Hidhet shorti i Superkupës së Spanjës, ja kundërshtarët e Barçës dhe Realit
11/11/2019 22:28
Arrestohen 12 persona për trukim të ndeshjeve të futbollit në Bosnjë
11/11/2019 22:26
Gruaja e El Çapos, pjesë e emisionit “reality” për anëtarët e karteleve
11/11/2019 22:22
Kur më pa, m’u hodh në qafë/ Gjyshi i Alvin tregon në Open emocionet e takimit me Alvinin
11/11/2019 22:18
Gallup: Policia e Kosovës ndër më të besueshmet në botë, lë pas Francën dhe Italinë
11/11/2019 22:16
Galaxy S11 vjen me një ekran SAMOLED
11/11/2019 22:13
​Rrahmani e Ujkani flasin për ndeshjen ndaj Çekis
11/11/2019 22:11
“I putha faqet”/ Gazetari Taulant Kopliku përlotet sërish kur flet për Alvin
11/11/2019 22:08
Transformimi i gruas më të fortë
11/11/2019 22:05
22-vjeçarja humbet jetën gjatë seksit, ish i dashuri përballet me akuza të tmerrshme
11/11/2019 22:04
Presidenti Thaçi takon presidentin Macron: Kosova është e gatshme për Marrëveshje të Paqes
11/11/2019 22:02
Dardanët njoftojnë për përgatitjet që kanë bërë për dy ndeshjet e Kosovës
11/11/2019 22:00
Mjeku i UÇK-së ftohet nga Specialja
11/11/2019 21:58
Chiellini: Kam qenë tifoz me Milan, idhulli im në fëmijëri ishte Paolo Maldini
11/11/2019 21:57
Nexhmedin Spahiu: Ne do izolohemi nëse nuk e pranojmë Mini Shengenin Ballkanik
11/11/2019 21:56
Si një tatuazh që ngelet në lëkurë/ Gazetari i Le Iene tregon në Open për historinë e Alvin
11/11/2019 21:46