Sulmuesi i Kosovës foli për lëndimin të cilin e pësoi gjatë ndeshjes së djeshme kundër Kasimpasas.

Vedat Muriqi pësoi një lëndim në këmbë kurse pas ndeshjes foli rreth këtij lëndimi duke thënë “Kam dhimbje dhe më duhen disa ditë për të pushuar”.Vedat Muriqi arriti t’i shënoj dy gola në këtë ndeshje dhe po ashtu 7 gola në 11 ndeshje të luajtura në ligën turke.

Top Channel