Rovena Dilo tregon situatën aktuale të zemrës së saj
09/11/2019 23:05
Mund të jenë të ndarë po Stresi do ta ketë në zemër përjetësisht Kejsin
09/11/2019 22:37
Të vërtetat e Stresit për personazhet shqiptarë, nëpërmjet “Paint Ball” nuk duhen humbur
09/11/2019 22:37
Video/ Vlora nuk gjen qetësi, sërish e përmbytur pas shirave
09/11/2019 22:36
Akuza e ministrit të Jashtëm turk: SHBA po konfiskon pasuritë e naftës në Siri
09/11/2019 22:22
Vetëvrasja misterioze e 23-vjeçarit pasi u nda nga familja gjatë një koncerti
09/11/2019 22:17
Modeles së “Playboy” i hynë në shtëpi, e lidhën me litarin e qenit
09/11/2019 22:10
Përplasja me armë në “Duplex”, publikohen pamjet nga konflikti në qendër të Prishtinës
09/11/2019 22:02
Samanta i përgjigjet Young Zerkës nga studio e “Shiko Kush LUAN”
09/11/2019 22:01
Si u festua rënia e murit të Berlinit, më 9 nëntor 1989 (Foto)
09/11/2019 21:56
Onat zgjodhi reperin më të mirë përveç “Babastars”
09/11/2019 21:51
Marotta: E njoh mirë Conten, duam lojtarë me eksperiencë
09/11/2019 21:44
Benzema konfirmohet goleador, Reali fiton dhe ngjitet në krye
09/11/2019 21:42
Në Mynih harrohet Kovac, Bayerni mposht bindshëm Dortmundin
09/11/2019 21:32
“Herkuli i Vogël” sot nuk është më njësoj
09/11/2019 21:23
Thaçi sqaron mospjesëmarrjen në Samitin e Ohrit: U anashkaluam qëllimisht
09/11/2019 21:10
Gjurmë Shqiptare/ Misteret e mbretit të madh ilir. A është ky varri i tij?
09/11/2019 20:45
Zgjedhja e gjyqtarit të ‘Kushtetueses’, Presidenca: Do e dekretojmë menjëherë pas Kuvendit
09/11/2019 20:44
Bosnja thërret për sqarim ambasadorin francez pas komentit të Makronit
09/11/2019 20:29
Kosovë/ 8 makina përfshihen në aksident, raportohet për 7 të plagosur
09/11/2019 20:22
Përkohësisht në krye, Inter fitore me përmbysje ndaj Veronës
09/11/2019 20:16