Edhe portierët e Kosovës me fanella speciale për ndeshjet ndaj Çekisë dhe Anglisë

06/11/2019 16:00

Pas fanellave speciale për futbollistë, tashmë është koha për fanellat speciale edhe për portierë.

Kompania “14 Fourteeen” ka krijuar model special të fanellave për ‘gardianët’ e “Dardanëve” për dy ndeshjet e radhës ndaj Republikës së Çekisë dhe Anglisë.

Ngjyrat e gjelbërt dhe ajo e verdhë do të jenë për ndeshjen ndaj Republikës së Çekisë.

Ndërkohë, fanella me ngjyrë portokalli do të jetë për ndeshjen ndaj Anglisë.

Top Channel