Spahiu në Open: Edi Rama nuk ka këllqe të vrasë njeri
04/11/2019 23:35
Berisha e pëson në fund, Ranieri merr fitoren e parë me Sampin
04/11/2019 23:00
“Lironi Alvinin”- Kulla në Milano, thirrje për shpëtimin e 11-vjeçarit shqiptar
04/11/2019 22:58
Nadal kap sërish majën, bëhet numri 1 i botës
04/11/2019 22:44
Spahiu në Open: Durrësi më keq sesa Siçilia, në Gjirin e Lalzit jetojnë bajraktarët e Shqipërisë
04/11/2019 22:34
Fitonte dhjetëra mijëra dollarë në muaj, adoleshenti përjashtohet përjetësisht nga Fortnite
04/11/2019 22:25
Avokati Leka: Atentati u bë për të vrarë 3 personat që ishin në makinë
04/11/2019 22:21
Ish-drejtuesi i Policisë: Atentati ishte ndaj prokurorit të Durrësit
04/11/2019 22:16
SHBA, demokratët publikojnë tekstet e dëshmive
04/11/2019 21:48
Mandzukic dëshiron të kthehet te Bayern
04/11/2019 21:47
Conte: Në Dortmund vijmë për të fituar, mos prisni lojë mbrojtëse
04/11/2019 21:37
Gazetarja Hoxha zbulon bisedën me prokurorin Ndoja: Nuk dëgjuam as zhurmët e armëve
04/11/2019 21:33
Anila Hoxha në Open: Nuk ishte një mesazh, atentati dështoi
04/11/2019 21:27
Gazetarja Anila Hoxha në Open: Në Durrës përplasjet janë të shumta dhe tashmë kanë dalur hapur
04/11/2019 21:22
Njihuni me aeroplanin më të shpejtë në botë!
04/11/2019 21:13
Liverpool-i refuzon hotelin me pesë yje pasi shfrytëzonte punëtorët si skllevër
04/11/2019 21:11
Dekorohet nga Putini, ndërsa në Bullgari akuzohet për spiunazh
04/11/2019 21:09
Trajneri refuzon Bayern-in, nënshkruan parakontratë me ekipin e ri
04/11/2019 21:07
Bllokime rrugësh dhe përmbytje, stuhia e fuqishme godet Romën
04/11/2019 21:05
Serbja 21-vjeçare tradhton burrin 74-vjeçar me një pensionist më të ri
04/11/2019 21:02
Si mund ta pushoni dhimbjen e kokës pa përdorimin e ilaçeve
04/11/2019 20:58