Lindsay Lohan pasi “dogji” mundësinë për t’u bërë princeshë dhe miliardere!

20/10/2019 17:44

Ndarja nga princi saudit miliarder Mohammad bin Salman, i dogji “përgjithmonë” mundësinë Lindsay Lohan për t’u bërë princeshë.

Megjithatë, duket se aktorja 33 vjeçare nuk është aspak e trishtuar për këtë fakt, sidomos dhe pas “flirteve” që kanë nisur me Liam Hemsworth.

Linday është fotografuar në një klub nate në Nju Jork më në formë se kurrë e veshur me një fustan ngjyrë pink.

FOTO GALERI
1/21

Top Channel