Refuzimi i negociatave/ Djali i Sorosit: Europa ta pranojë që vuan nga Albanofobia
19/10/2019 23:12
Përvjetori i masakrës franceze ndaj algjerianëve në Paris
19/10/2019 22:58
Çiljeta e thotë me gojën e saj: “Jemi shumë mirë të dy”
19/10/2019 22:57
Iris Luarasi tregon se cilët personazhe të njohur kanë mbetur në klase në lëndën e saj
19/10/2019 22:53
Erkand Qerimaj ka tre kërkesa ndaj Federatës Shqiptare të Peshngritjes
19/10/2019 22:49
Kuaj, shtrëngime duarsh dhe hobi, fotot e liderëve politikë botërorë
19/10/2019 22:46
Shembet diga në minierën e arit në Rusi, 15 të vdekur
19/10/2019 22:26
Stërnipi i Napoleon Bonapartit martohet me stërmbesën e gruas së Bonapartit
19/10/2019 22:14
Në vetëm 14 Ditë – Ujë me limon për rënien nga pesha
19/10/2019 22:13
Shkurte Fejza këndon këngë për Adem Jasharin në studion e “Shiko Kush LUAN” dhe tregon dëshirën më të madhe për vajzën e saj
19/10/2019 22:01
Foto/ Zjarr i madh në Mjekës të Elbasanit
19/10/2019 21:34
Si të hiqni ujin e tepërt nga trupi, ndjesinë e fryrjes
19/10/2019 21:34
Aksidenti i rëndë në autostradën Tiranë-Elbasan, vdes vëllai i deputetes
19/10/2019 21:22
Blendi Fevziu flet për karrierën, familjen dhe udhëtimet në një intervistë përballë Luana Vjollcës
19/10/2019 21:16
5 ushqimet që parandalojnë migrenën
19/10/2019 21:16
Historia/ Si të gjithë në këtë qytet të vogël u bënë milionerë gjatë natës
19/10/2019 21:06
JO-ja për negociatat/ Athina me sytë nga Tirana dhe Shkupi
19/10/2019 20:39
“Deri dje në ‘The Top List’ shihja artistët e mi të preferuar, sot jam në mesin e tyre”
19/10/2019 20:27
SHBA, mësuesi i gjimnazit e ndal masakrën me përqafim
19/10/2019 20:09
Nisi sezoni i virozave e alergjive/ Dyndje te mjekët për raporte. Vetëm në një qendër jepen 1200 ditë pushim
19/10/2019 20:01
Gjurmë Shqiptare/ Zbulimi që ndryshon historinë e shqiptarëve …
19/10/2019 20:00