Që nga ndarja me të dashurin prej tre vitesh, Levi Meaden, Ariel Winter ka marrë një nur ndryshe, e duket më seksi se kurrë më parë.

Këtë, aktorja 21 vjeçare e ka vërtetuar dhe me postimin e fundit në Instagram, ku duket mahnitëse me një kanatiere të bardhë.

Pasi i dha fund marrëdhënies me 32 vjeçarin, ylli i “Modern Family” ka publikuar vetëm foto ku duket “bombë”.

Top Channel