Marrëdhënia e ngushtë e Kylie Jenner dhe Travis Scott mund të bëhet sërish romantike, sipas një raportimi të ri.

Reperi po relaksohet dhe po rikuperohet pas dëmtimit në gju, dhe po merr përkujdesje në vendin më të mirë të mundshëm, në shtëpinë e miliarderes 22 vjeçare!

Prindërit e Stormi Webster u ndanë dy javë më parë, por ruajnë ende një lidhje të mirë.

Burime për TMZ thonë se shoqëria e tyre ka mundësi të kthehet në diçka më shumë, duke qenë se dyshja po kalon shumë kohë bashkë për “hatër” të vogëlushes 18 muajshe.

FOTO GALERI
1/40

Top Channel