Megjithëse ajo nënshkroi kontratën e parë si modele në moshën 14 vjeçare për agjencinë “Ford”, Emily Ratajkowski u bë e famshme pas shfaqjes në videoklipin “Blurred Lines”.

Që atëherë, bukuroshja 28 vjeçare, ka ndërtuar një karrierë për t’u patur zili jo vetëm në industrinë e modës, por edhe në kinematografi, e kjo falë pamjes së saj të “seks simboli”.

Me apo pa rroba, Emily di si të jetë tërheqëse dhe këtë e vërtetojnë dhe fotot e mëposhtme:

FOTO GALERI
1/26

Top Channel