Protesta e banorëve të “Unazës”, Braimllari i LSI-së: Edi Rama dhe Damian Gjiknuri duhet të ishin në burg

10/10/2019 11:15

Në protestën e banorëve të “Unazës së Re” përpara ambienteve të Drejtorisë së Policisë së Tiranës, e cila ka nisur e tensionuar është i pranishëm edhe ish-deputeti i LSI-së, Endrit Braimllari.

“Banorët e Unazës se Re arrestohen, dhunohen nga Edi Rama dhe ato të cilët vjedhin tek Unaza e Re janë ende të lirë. Edi Rama, Damian Gjiknuri duhet të ishin në burg për aferën me të madhe korruptive dhe jo banorët e Unzës se Re që protestojnë për pronën e tyre”, është shprehur ai.

  Video/ Tension te Drejtoria e Policisë së Tiranës, banorët e “Unazës” tentojnë të thyejnë derën

FOTO GALERI
3/10

Top Channel