Janë bërë publike fotot e tre personave të përfshirë në ngjarjen e Kavajës. Si pasojë e një konflikti për shkaqe xhelozie, përdorimi i armëve shkaktoi vdekjen e shtetasit Dritan Haxholli dhe plagosjen e Bledar Toçit. Ngjarja ndodhi në shtëpinë e shtetases Marsida Qatja.

Për ngjarjen mund të lexoni më shumë në:

Foto/ Vrasja në Kavajë, viktima kishte dalë nga burgu

Detaje të reja nga vrasja në Kavajë, arrestohet edhe vëllai i policit të plagosur

FOTO GALERI
1/8
Viktima Dritan Haxholli

Top Channel