Çdo gjë që ato veshin kthehet menjëherë në trend.

Po flasim për motrat Kardashian dhe Jenner, ikona të rrjeteve sociale me miliona ndjekës në Instagram.

Në galerinë e mëposhtme do të shihni disa “look-e” të yjeve të reality show, ku ekspozojnë pjesë të trupit me fustane me prerje:

FOTO GALERI
1/17

Top Channel