Të gjithëve na ndodhin “aksidente” me veshjet.

Që nga këputja e një kopse apo grisja e pantallonave ose ndodh që të ngrihet papritur fustani nga era.

Momente të tilla te pakëndshme ka edhe për njerëz të famshëm. Por për ata është më keq pasi shpesh u ndodhin para kamerave ndaj çastet e sikletshme bëhen virale për modelet në pasarelë, artiste në tapetin e kuq dhe këngëtare ne skenë.

Më poshtë fotot e Bella Hadid, Selena Gomez, Jennifer Lopez, Rita Ora, Cardi B dhe dukeshave Kate Middlton dhe Meghan Markle etj.

FOTO GALERI
1/18

Top Channel