Teksa ecnin përgjatë hyrjes së oborrit të Kuvendit, deputët zgjodhën të shfaqeshin me kostumin tipik zyrtar, karakterizuar nga kombinimi klasik, këmishë e bardhë dhe xhaketë e zezë.

Ndryshim pati deputeti socialist Fate Velaj, që mbajti veshur një xhaketë të ndezur.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel