Sot, në çeljen e vitit të ri shkollor, kryeministri Edi Rama ka uruar 455 mijë nxënës nga klasa e parë në të dymbëdhjetën.

Rama publikoi një kolazhi fotografish me disa nga nxënësit më të dalluar.

“MIRËMËNGJES ?

Dhe me këta 10 yje që shkëlqejnë me shembullin e tyre në çdo lëndë mësimi, ju uroj të 455 mijë nxënësve nga klasa e parë në të dymbëdhjetën, mësuesve e prindërve të tyre në të gjithë Shqipërinë, një Vit të Ri Shkollor sa më të mbarë”, shkruan Rama.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel