Ajo di si të perfeksionojë një “look” seksi dhe të tërheqë vëmendjen.

Jo më kot, Kim Kardashian është kthyer në një ikonë në rrjetet sociale.

Por nuk po flasim vetëm për selfie-t. Edhe përpara kamerave të paparacëve, ylli i reality show shkëlqen gjithmonë.

Në galerinë e mëposhtme do të shihni fotot më të “nxehta” të saj për vitin 2019:

Top Channel