Turqia vazhdon të jetë destinacioni turistik më i zgjedhur nga shqiptarët, ashtu siç treguan dhe statistikat e Unionit Turistik Shqiptar për vitin 2019.

As Rita Ora nuk ka bërë përjashtim, vera e të cilës nuk ka mbaruar ende.

Vetëm pak orë më parë këngëtarja 28 vjeçare ka publikuar dy “story” tepër të nxehta me bikini të zeza në Instagram, duke pushuar në Bodrum, Turqi.

Top Channel