Një aksident automobilistik ka ndodhur në kryeqytet, në zonën e Paskuqanit.

Si pasojë e përplasjes së dy automjeteve, kanë mbetur të dëmtuar, jashtë rrezikut për jetën 4 shtetas, drejtuesi i njërit prej mjeteve, shtetasi E.T dhe 3 të tjerë, A. LL, A. K, G. K, të cilët ndodheshin të bllokuar në po të njëjtin mjet.

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të aksidentit.

Top Channel