Në kulmin e Javës së Modës në Nju Jork, festa e “Harper’s Bazaar ICONS”, është siguruar të tërheqë vëmendjen e të gjithë mediave rozë .

Emily Ratajkowski, Ashley Graham, dhe Alessandra Ambrosio, “udhëhoqën” yjet në Hotel “Plaza”, pasi ishin modelet që kthyen kokat e të gjithëve ndërkohë që dukeshin tepër mahnitëse.

Megjithatë, shumë personazhe të tjerë të famshëm shkëlqyen në festë. Për më shumë shihni galerinë:

FOTO GALERI
1/34
Emily Ratajkowski

Top Channel