Një skaf ka marrë flakë në Borsh të Himarës. Mjeti është në pronësi të shtetasit M.V., dhe flakët janë shfaqur rreth orës 11:30.

Si pasojë e flakëve, nuk ka dëme në njerëz por vetëm dëme të pjesshme të skafit.

Nga hetimet paraprake dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një shkëndije elektrike, ndërkohë që vijojnë veprimet e mëtejshme proceduriale për sqarimin e rrethanave.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel