Modelja e revistës “Vogue”, Emily Ratajkowski së bashku me linjën e saj të bikinit tanimë do të krijojë dhe bluzat e saj!

28 vjeçarja ka postuar një foto të sajën, në rrjetin social “Instagram”, ku shprehet se e gjitha erdhi si frymëzim nga bashkëshorti i saj, nga bluzat të cilat ai vesh.

FOTO GALERI
1/16

Top Channel