Jennifer Lopez është këtu duke dëshmuar se nuk ka asgjë që nuk mund të veshë.

Këngëtarja ka postuar një fotografi të saj me një palë të brendshme dhe pantallona të gjera të vendosura përpara një turneu për turneun It’s My Party.

Nëna e fëmijëve tregoi trupin e saj spektakolar.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel