Wake Up/ Pas 20 viteve në skenë me rock Land Kademi vjen me motive folklorike

14/05/2019 12:20

Ai ka 20 vite në skenë dhe ka marrë pjesë në festivale të ndryshme muzikore. Ndërkohë prej vitesh merret me vocal – coach, kujtojmë këtu eksperiencën e tij në “The Voice of Albania” si vocal trainer për talentet e rinj.

Po flasim për këngëtarin Merland Kademi, të cilin në fakt të gjithë e njohin si Landi. Por edhe pse ka shumë vite në skenë, ai vetëm 5 ditë më parë ka prezantuar klipin e tij të parë të titulluar “Edhe pak lule”.

Top Channel