Femra e parë që udhëton nëpër botë totalisht e zhveshur. Sarah Jane na ka vërtetuar që nuk është e nevojshme të udhëtojmë me një valixhe me vete.

33-vjeçarja ka eksploruar çdo vend duke nisur nga plazhet në Maiami e deri në kënetat në Florida.

Sarah gjithashtu ka krijuar një llogari në rrjetin social Instagram ku janë më tepër se 45.000 persona që e ndjekin.

Ajo thotë se është një adhuruese e natyrës dhe zonave të shkretëtirës. Është e vështirë që të zgjedh një destinacion por Las Vegas është një vend i ëndrrave për Sarah-ën.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel