LSI ka zhvilluar një takim me disa nga pjesëtarët e saj. Në takim kanë marrë pjesë kryetarja Monika Kryemadhi, Petrit Vasili, Luan Rama, Erisa xhixho, Kejdi Mehmetaj dhe Endrit Braimllari.

Siç bën me dije LSI do ketë koutë përfaqësimi 50 me 50, burra-gra në takimin për firmosjen e marrëveshjes me Partine Demokratike.

Top Channel