Befasia më e madhe e merkatos së janarit, ishte transferimi i Kevin Prince Boateng te skuadra e Barcelonës, në formë huazimi nga italianët e Sassuolos.

Megjithatë ganezi nuk ka gjetur hapësira dhe në fund të sezonit do të kthehet sërish në kampionatin italian, pasi drejtuesit e Barçës kanë konfirmuar se nuk do ta blejnë.

Top Channel