Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Andorrë-Shqipëri.

Trajnerët Ervin Bulku dhe Sulejman Mema kanë preferuar të bëjnë disa ndryshime në krahasim me sfidën ndaj Turqisë.

Shqipëria: Berisha, Hysaj, Ismajli, Gjimshiti, Aliji, Xhaka, Kaçe, Basha, Uzuni, Grezda, Sadiku. Trajner: Ervin Bulku

Andorra: Gomes, Rubio, Lovera, Lima, San Nikolas, Rodrigez, Rebes, Vales, Klemente, Martinez, Vieira. Trajner: Koldo Alvarez.

Top Channel