Një nga makinat mjaft të përdorura ka një pamje të re tani. Gjatë Javës së Modës në Milano Renault zbuloi më herët Clio Moschino, veturën e re të firmosur nga stilisti amerikan Jeremy Scott, dhe realizuar më bashkëpunim me drejtorinë e Design të Renault.

Në fakt, nuk është hera e paër që marka franceze bashkëpunon me një fashion brand. Modeli do të dalë në shitje në fund të vitit, dhe u prezantua për publikun këtë shtator gjatë sfilatës së Moschino. Një bashkëpunim surprizues.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel