Vera duket e gjatë po vjeshta sapo ka trokitur dhe pse temperaturat janë ende të larta. Por duhet të përgatiteni për këtë sezon dhe kryefjala janë çizmet e shkurtra për stinën që vjen.

Revista “Grazia” ka përzgjedhur tetë modele që do të jenë më trendi këtë vjeshtë/dimër ku nuk mungon stili cowboy, ato me lidhëse, por edhe trendi i ri që ka hyrë, ai i çizmeve si çorape. Shihni fotogalerinë për të krijuar idenë tuaj dhe atë çfarë ju shkon më shumë.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel