Palin viziton trupat amerikane ne Kosove

26/06/2009 09:30

Ish-kandidatja per zevendespresidente te Amerikes, Sarah Palin viziton trupat e vendit te saj ne Kosove.

Sipas mediave kosovare, Palin vizitoi nje dite me pare 140 pilote ne Garden e Alaskes. Per shkaqe sigurie nuk eshte bere publike me pare largimi i Palin nga Alaska.

Pjesa tjeter e turit te saj ka mbetur mister dhe nuk dihet nese Palin do te takoje lidere kosovare.

Top Channel