Të miturit dhe krimi! Elbasan, punonjësit socialë: Janë dyfishuar rastet! Targeti perfekt për grupet kriminale
29/06/2024 20:57
Pastrimi i ujërave të ndotura, hotelierët ankohen për kostot shumë të larta të impianteve
29/06/2024 20:54
Kemi më pak blegtori! Ekspertët e bujqësisë: Duhet skemë e re për mbështetjen e fermerëve
29/06/2024 15:08
Vapa “bezdis” fëmijët, në pediatrinë e Korçës dhjetëra raste në ditë që kërkojnë ndihmë
29/06/2024 12:31
Prodhimet bujqësore kalojnë kufijtë e Europës, në Zharrëz prodhohen 17 mijë kunjtalë perime në një vit
29/06/2024 12:13
Ndahuni miqësisht nga zakonet e dëmshme
28/06/2024 16:52
E drejta për të bërë zgjedhje më të mira për shëndetin
28/06/2024 16:30
Të dhënat e Censit, zbulohet numri i banorëve që janë vetëdeklaruar grekë. Ja ndarja sipas besimit fetar
28/06/2024 12:38
“Të ndalim të rinjtë të ikin”! Ambasadori i Anglisë në Shkodër: Dy në tre të rinj duan të largohen
27/06/2024 15:37
Sa është numri i popullsisë në Shqipëri? Ja kur publikohet Censi 2023
27/06/2024 13:59
Fiks Fare/ Invalidit pa këmbë i përgjysmojnë kempin pas 30 vitesh, nga një vizitë mjekësore në WhatsApp
26/06/2024 20:49
30 minuta shi e breshër në Kukës, përmbyten disa rrugë në qytet
26/06/2024 18:08
Nuk ka më falas, Këshilli Bashkiak i Durrësit miraton vendimin për parkimin me pagesë. Ja tarifa që do të paguhet
25/06/2024 19:45
Skandal në Universitetin e Tiranës dhe te Politekniku! Mediat nuk lejohen të hyjnë në qendrat e votimit
21/06/2024 14:00
Vetëm një kandidat në zgjedhjet e universitetit të Gjirokastrës, pritet të votojnë rreth 1500 student
21/06/2024 11:49
Ministrja e Shëndetësisë: Rritje page për 20 mijë mjekë dhe infermierë duke nisur nga muaji korrik
20/06/2024 17:39
Shqipëria preket nga ndryshimi i klimës, rrezikohen fluturat e rralla!
20/06/2024 12:16
Qeveria miraton 300 kuota për kredi të reja, ja si ndahen dhe kush përfiton në administratën publike
19/06/2024 18:36
“Më dhunonte kur isha shtatzënë”, konkurrentja e “She’s on Top” rrëfen tmerrin që përjetoi nga partneri: 7 muajshe isha me të nxira në krah, kur nxori thikën…
18/06/2024 13:55
Djathë korçe për francezët/ Fermerët në fshatin Shtyllas i janë përkushtuar rritjes së bagëtive
17/06/2024 12:13
Fshatrat me vila bosh! Emigracioni, shkaku kryesor i braktisjes në zonën e Gruemirës
17/06/2024 12:06
Të rrezikuar në parukeri! Studimet: Ngarkesa shumë të larta të mikrobeve dhe të viruseve
16/06/2024 20:57
Antibiotikët nuk po funksionojnë, Organizata Botërore e Shëndetësisë jep alarmin për rrezikun
16/06/2024 20:31
Shpëtimtarët e turistëve! Specialisti i zonave të mbrojtura në Vlorë, shpëtoi 21 turistë të humbur në zonën pyjore
16/06/2024 19:51
I nxehti afrikan “përvëlon” Shqipërinë këtë javë, temperaturat pritet të shënojnë deri në 43 gradë
16/06/2024 18:30
Punë Pa Teka/ 14 vjeçe nënë për herë të parë, e mitura sjell në jetë fëmijën! Kristi habitet: Kush do kujdeset?!
15/06/2024 19:29
Ndërpret shtatzëninë me dëshirë! E reja në “Punë Pa Teka”: Burri më la, familja…
15/06/2024 19:07
Nesër Kurban Bajrami/ Nis festa në Bulqizë
15/06/2024 17:05
“Super Mario”” në Shëngjin/ Djaloshi që e ka lidhur jetën me detin: Gjysmën e kohës e kaloj në varkë
15/06/2024 15:32
Të jetosh me mbetjet e naftës! Situatë shqetësuese në Kallm të Fierit, banorët: Vuajmë prej 30 vitesh
15/06/2024 12:28