Sport
FIFA/ Ish-drejtori i Financave, Kattner, pezullim 10-vjeçar
Barcelona- Atletico Madrid, njihuni me notat e lojtarëve
Messi shënon golin e 700, por Barcelona barazon me Atletiko Madrid
Sport
Juve i kundërpërgjigjet Lazios, në Genoa shënojnë 3 fantastikët
Lazio fiton me përmbysje edhe ndaj Torinos
Manchester United në superformë, Bruno Fernandes shënon dy herë në fitoren ndaj Brighton
Barcelona vendos klauzolë shitjeje $448 mln për blerjen e re Miralem Pjanić
Sport
Tirana shet Muçin/ Laçi: Ismailgeci dhe Çelhaka kanë rinovuar, do flasim me Egbo
5 ekipe nuk licensohen/ Shkak janë borxhet ndaj të tretëve
E bujshme, Bruno Telushi drejt transferimit tek…
Benevento e Inzaghit siguroi ngjitjen në Serie A, befason me blerjen e parë
Sport
Me sukses! Barcelona e Juventus mbyllin operacionin për Arthur-Pjanic
Në lojë është liga spanjolle! Sot Barça-Atletico
PSG “blindon” Kurzawan deri në vitin 2024
Werner: Të Chelsea për para? Mund të kisha shkuar në Kinë
Sport
Klopp i lutet fansave të Liverpool të festojnë në mënyrë ‘të sigurt e të civilizuar’
Verona tani bën ankand me Kumbullën, pret ofertën e Interit
Fitore për Interin e Real Madrid në Spanjë dhe Itali
Benzema asist me takë, Casemiro ‘hero’. Reali merr kryesimin e “La Liga”
Sport
Dy gola për tri minuta, Interi përmbys në fund Parmën
Atalanta e papërmbajtshme, shkon +9 nga Roma, fiton edhe Napoli