FIFA nuk njeh rekordin e Lukakut, shkak dita e “debutimit” të Januzajt
15/11/2017 19:49
Italia shkarkon Venturën, Ancelotti pretendenti numër 1
15/11/2017 18:34
Italia, e ardhmja nis nga Gigio Donnarumma
15/11/2017 18:19
Shorti i Botërorit të Rusisë, “peng” i sfidës Peru-Zelandë e Re
15/11/2017 17:37
Humbja ndaj Teutës, kërcënon Tavo: Tërhiqemi nga kampionati
15/11/2017 16:45
Teuta kthehet te fitorja, mposht Luftëtarin në transfertë
15/11/2017 16:05
Maradona kërkon të rikthehet në stolin e Argjentinës
15/11/2017 15:15
Trajneri i Suedisë pastroi dhomat e zhveshjes së “San Siros”
15/11/2017 14:53
Suedezët nuk e duan Ibrahimoviç në Kombëtare
15/11/2017 14:14
Rusia pa portier ndaj Spanjës, u mbyll 3-3
15/11/2017 13:35
Një “Botëror” me të eliminuarat
15/11/2017 13:05
Aguero tremb Argjentinën, humbet ndjenjat
15/11/2017 12:56
Australia, skuadra e 31 e Botërorit, mundi Hondurasin
15/11/2017 12:27
Drogba, lamtumirë futbollit në 2018-n
15/11/2017 11:42
Wenger: Unë trajner kombëtareje? Ndoshta në të ardhmen
15/11/2017 11:36
“Mungesa e Italisë, më e madhja në historinë e Botërorëve”
15/11/2017 08:21
Insigne: Ndjesë publikut, por të gjithë dhanë maksimumin
15/11/2017 00:48
Dëmtohet Sabien Lilaj, 3 javë larg fushave
14/11/2017 23:29
Sadiku rrëfen ndryshimin mes Panuccit dhe De Biasit
14/11/2017 23:14
Gjermania shpëton në fund, barazim 2-2 me Francën
14/11/2017 22:54
Danimarka “pret biletën” për në Rusi (Video)
14/11/2017 22:47