FOTOT/ Në krah të kryeministrit të Kanadasë, Rama në darkën e shtruar nga Biden për udhëheqësit e NATO-s

11/07/2024 13:59

Kryeministri Edi Rama ka ndarë në rrjetet sociale disa foto nga darka shtetërore të Presidentit të Joe Biden dhe Zonjës së Parë Jill Biden, për nder të udhëheqësve të NATO-s.

Rama shihet së bashku me të shoqes, Linda Rama, në krah të kryeministrit të Kanadasë dhe zyrtarëve të tjerë të lartë, teksa prej disa ditësh ndodhen në Uashington, në një vizitë zyrtare për 75-vjetorit të NATO-s.

“Shtëpia e Bardhë – Në darkën shtetërore të Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës Joe Biden dhe Zonjës së Parë Jill Biden, për nder të udhëheqësve të NATO-s”, shkruan Rama.

 

FOTO GALERI
1/7

Top Channel