Top Arena/ Ndeshja e ardhshme çerekfinale mes Holandës dhe Turqisë, Artan Shyti: Loja e të dyja skuadrave në Euro2024…

02/07/2024 23:35

Artan Shyti është shprehur i kursyer në lidhje me parashikimin e çerekfinales mes Holandës dhe Turqisë.

Sipas tij skuadrat kanë pasur lëkundje në lojën e tyre në Euro2024, e për këtë është skeptik për rezultatin.

“Hollanda një herë luan një herë jo. Austria ishte mirë sot. Diferencat në fushë kanë qenë të tjera.

Performanca e sotme e Holandës nuk mendoj që është garanci për ndeshjen e ardhshme, të njëjtën gjë do thoja edhe për Turqinë.

Nuk do të thotë gjë që bëri gol që në minutat e para Turqia”, tha Artan Shyti.

Top Channel